«  Грудень 2013  »
Головна » 2013 » Грудень » 7 » Його ім'я - підступний СНІД
Його ім'я - підступний СНІД
      З 2 грудня 2013 по 1 січня 2014 року в школах району проводяться просвітницькі заходи, спрямовані на привернення уваги населення до проблеми поширення ВІЛ/СНІД в Україні.
     Зокрема в нашій школі розпочався цей місячник загальношкільною лінійкою на тему "Його ім'я - підступний СНІД".

Життя людей - то наче свічки,
які горять в нічній пітьмі.
Течуть, неначе воску річки,
кудись змарновані роки.
Думки - то полум'я вогню,
а вчинки - лише чорний дим.
Що зараз начебто важливе -
вже завтра відліта пустим.
Хвороби косять нам життя,
мов у вогонь дме вітерець.
Сьогодні в щасті все буття!
А завтра? Все... Всьому кінець.
Та ми живем життям своїм,
марнуючи за миттю мить.
Ніхто не думає над тим
ще скільки свічечці горіть!

Також шкільним бібліотекарем Харченко М.К. була зроблена виставка літератури відповідної тематики.

Заступник директора з виховної роботи Фаєнко Т.С. організувала учням 8-11 класів перегляд документального фільму під назвою "Правда про СНІД". Фільм розкриває актуальні питання щодо СНІДу, історії його розповсюдження, шляхів інфікування. Звернуто увагу й на те, як себе вберегти від СНІДу, зібрано розповіді ВІЛ-позитивних людей, що живуть повноцінним життям.
      5 грудня відбулися загальношкільні батьківські збори. Шкільний психолог Крутій Т.І. зосередила увагу присутніх на тому, що життя і здоров'я людей є найважливішою загальнолюдською цінністю. "Наразі важливо виявити солідарність і толерантне ставлення до людей, які живуть з ВІЛ/СНІД, а також бути прихильними до формування здорового способу життя, пам'ятати про профілактику хвороб," - відзначила Тетяна Іванівна.

Переглядів: 623 | Додав: admin | Рейтинг: 0.0/0