«  Лютий 2015  »
Головна » 2015 » Лютий » 1 » Виховний захід "Хоробрі серця"
Виховний захід "Хоробрі серця"

Напередодні 97-річниці подвигу українських студентів і гімназистів під Крутами в Мар’янівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів імені Євгена Павловича Гребінки відбувся виховний захід «Хоробрі серця», присвячений воїнам, які воювали, воюють і полягли на сході України , захищаючи нашу землю від окупантів. 69 років Україна не знала війни. Наш народ пишався тим, що у буремні 90-ті Україні вдалося зберегти мир. Але війна не обійшла нашу державу тепер. Ще рік тому ми не знали дуже багатьох слів, пов’язаних з війною, тепер же майже кожну родину так чи інакше опалило полум’я військових дій. Ще рік тому ми не звертали особливу увагу на слова «Слава Україні – Героям Слава!», а тепер ці слова набули нового змісту. Слова «Слава Україні – Героям слава» перестали бути просто вітанням – це вже віддання шани найкращим, котрі у найважливіший момент нашої держави не злякалися і пожертвували собою заради своєї Батьківщини, а також є засвідченням справжнього патріотичного подвигу.

Учні 5-11 класів згадали поіменно тих односельців, які захищають суверенітет України в зоні АТО. На зустріч з ними прийшов випускник нашої школи молодший сержант 81-ої Десантно-штурмової бригади Руслан Гончаренко.

Присутні зі сльозами на очах слухали його розповідь про бойові події на Донбасі.  Учні передали Руслану свої малюнки на підтримку бойового духу солдат і залишили свої побажання і підписи на прапорі, який Руслан повіз у свою бригаду.    Усі присутні на цьому виховному заході побажали нашим захисникам скорішого повергнення додому і обов’язково живими. І в серці кожного залишилося те, що нашу Батьківщину, нашу Україну зламати не можна. Як птах фенікс, вона відроджується із попелу, стає міцнішою, сильнішою.

Переглядів: 827 | Додав: admin | Рейтинг: 0.0/0