«  Вересень 2017  »
Мар'янівська ЗОШ І-ІІІ ступенів імені Є.П.Гребінки
            19 березня, в день народження української поетеси Ліни Костенко, вчителька української мови та літератури Фаєнко Тетяна Сергіївна провела в 11 класі нестандартний урок-театр на тему "Ліна Костенко. Роман у віршах "Маруся Чурай".Духовне життя нації крізь призму нещасливого кохання". Епіграфом до цього уроку були слова: "Поезія - це завжди неповторність, якийсь безсмертний дотик до душі".

На цьому уроці учні познайомилися зі змістом 9 розділів роману у віршах "Маруся Чурай", проявили свої акторські здібності в інсценуванні цього твору. Учительську презентацію "Ліна Костенко. "Маруся Чурай". Роман у віршах"  одинадцятикласники відтворили наживо.
       Учні-"актори" настільки впевнено виконували свої ролі, що зуміли показати ту трагедію, яку пережила Маруся в тогочасному суспільстві і як це відобразилося на духовному житті нації. Присутні вчителі співпереживали Марусі, розуміючи, в якому тяжкому становищі вона була. Інсценізоване прочитання роману у віршах "Маруся Чурай" переконало присутніх, що внутрішні можливості людини безмежні. Про це необхідно пам'ятати, боротися за людину в собі, за незапляноване сумління.
         На уроці-театрі була представлена виставка творів Ліни Костенко та публікацій яскравих подій із життя поетеси.