«  Березень 2024  »

ЗАГАЛЬНІ ПРАВИЛА ПОВЕДІНКИ

·         Учень приходить в школу за 15-20 хвилин до початку занять, чистий і охайний, займає своє робоче місце з першим дзвінком, готує все необхідне навчальне приладдя.

·         Не можна приносити на територію школи з будь-якою метою і використовувати будь-яким способом зброю, в т.ч. ножі, вибухові, вогненебезпечні речовини; спиртні напої, сигарети, наркотики і інші одурманюючі засоби і отрути.

·         Забороняється вживання непристойних виразів і жестів.

·         Не можна без дозволу педагогів або медичної сестри (за узгодженням з батьками) йти з школи та її території в урочний час.

·         У разі пропуску занять до 3-х днів учень зобов'язаний пред'явити класному керівнику довідку або записку від батьків (осіб, їх заміняють) про причину відсутності на заняттях. У разі пропуску більше трьох днів учень зобов'язаний представити довідку з медичної установи.

·         Учень школи повинен проявляти пошану до старших, піклуватися про молодших. Школярі поступаються дорогою дорослим, старші - молодшим, хлопчики - дівчаткам.

·         Поза школою поводяться скрізь і усюди так, щоб не принизити свою честь і гідність, не заплямувати добре ім'я школи.

·         Учні бережуть майно школи, акуратно ставляться як до свого, так і до чужого майна, дотримуються чистоти і порядку на території школи.

·         До учнів, які привласнили чужі речі, будуть застосовані дисциплінарні стягнення. У разі спричинення збитку чужому майну, батьки учнів, які заподіяли збиток, несуть матеріальну відповідальність.

·         Учні, які знайшли втрачені або забуті, на їх думку, речі належить здати черговому, який знаходиться на першому поверсі школи.

·         Фізична конфронтація, залякування і знущання є неприпустимими формами поведінки.

·         Не дозволяється жувати гумку, користуватися плеєром і мобільним телефоном на уроках.

·         Учень зобов'язаний виконувати домашні завдання в терміни, встановлені шкільною програмою.

·         На першу вимогу вчителя слід пред'являти щоденник.

·         Щодня вести запис домашніх завдань в щоденнику.

·         Приносити на заняття всі необхідні підручники, зошити, інструменти і письмове приладдя.

РЕКОМЕНДАЦІЇ ДО ЗОВНІШНЬОГО ВИГЛЯДУ УЧНІВ

·         У школу учні повинні приходити в шкільній формі.

·         Одяг повинен відповідати зросту, виражати пошану господаря до самого собі і суспільства.

·         Рекомендується не використовувати косметику і не носити багато прикрас на заняття.

·         Спортивний одяг, призначений для уроків фізкультури, на інших уроках недоречний.

·         Знаходитися в школі у верхньому одязі без особливих на те причин не дозволяється.

·         На уроках трудового навчання діти повинні мати робочу форму.

·         На урочисті загальношкільні заходи учні приходять у святковій формі.

·         На вечори, концерти учні вибирають одяг по рекомендації батьків і на свій розсуд.