5 грудня 2014 року у приміщенні спортивної зали Мар'янівської ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. Є.П. Гребінки відбулося спортивне свято "Козацький гарт". Мета виховного заходу: виховувати інтерес учнів до занять фізичною культурою, патріотичні почуття любові до рідної України; пропагувати здоровий спосіб життя, збільшувати рухову активність школярів; розвивати силу, витривалість, швидкість, спритність. Це свято провів вчитель фізкультури Сергій Іванович Сердюк разом з учнями 7-11 класів ![](http://marn-znz.at.ua/_nw/0/s40731292.jpg)
Козак - людина чесна, смілива, найдорожча йому Батьківщина. Козак - слабкому захисник, він цінувати побратимство звик. Козаки вміли й любили добре погуляти та повеселитися у вільний час: ![](http://marn-znz.at.ua/_nw/0/s66976529.jpg)
Козак - герой народу України. Козакувати - справа непроста. Коли державу побудуємо з країни, красою засіяє слава золота. ![](http://marn-znz.at.ua/_nw/0/s29640070.jpg)
|