14 листопада 2014 року вчитель історії та правознавства Юлія Сергіївна Тютюнник провела відкритий урок брейн-ринг з історії "Минуле поряд з нами". Команди "Катюша" та "Дивізія" приготувалися до змагання ![](http://marn-znz.at.ua/_nw/0/s40255924.jpg)
Учні 10-11 класів вміло відповідали на питання, поставленівчителем та ведучими учнями 9 класу - Ігнатович Руслани і Степаняна Давида ![](http://marn-znz.at.ua/_nw/0/s54462683.jpg)
Жюрі в складі директора школи В.В. Ситнікової, заступника директора з ВР Т.С. Фаєнко та вчителя української мови С.В. Мартинової суворо судили учасників рингу ![](http://marn-znz.at.ua/_nw/0/s49456935.jpg)
Змагаються між собою командири команд Ярослав Мартинов та Артур Павленко: ![](http://marn-znz.at.ua/_nw/0/91964300.jpg)
І ось довгождана нагорода. Переможцями стала команда "Катюша".Всі учасники одержали максимум задоволення ![](http://marn-znz.at.ua/_nw/0/s66827838.jpg)
|